Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A VIII. kerület Palotanegyed...

A VIII. kerület Palotanegyed részén (Baross utca) merhet az ember futni este vagy hajnalban?

Figyelt kérdés

Most költözünk Bp-re és napközben abszolút nem tűnt veszélyesnek a környék, viszont este vagy hajnalban nem tudom elmerjek-e indulni futni.

Mi a véleményetek?



2015. szept. 25. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az_a_helyzet,_hogy_VIII._kerülettől_való_félelem_berögzült_a_köztudatba_és_nem_követi_a_valóság_alakulását._Mára_közbiztonságilag_már_ugyanolyan_kerület_mint_a_többi_belső_kerület.Tudod,_bekamerázták_rendesen._Amúgy_a_körúttól_befelé_már_tégen_sem_laktak_cigányok.
2015. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs_de_ezen_a_laptopon_nincs_space_:)
2015. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A baross utca pont a "mély nyóckerbe" visz, Magdolna negyed, Orczy negyed. A baross még nem is veszélyes meg ahol az OE van se, viszont minden más elég gáz egy környék ott.
2015. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem! Akkor ha a Baross utcától a nyugati felé vezető irányba eljárok az oké? :) Bocsi, még nem vagyok tisztában kb semmivel, csak ezzel.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. szept. 25. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

a nyugati pont merőleges irányú utakkal elérhető

a józsefkörúton nem nagy élmény futni, mert elég sok az autó éjjel nappal

akkor már inkább a rakpart

2015. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak a Dugonics utcába ne menj...

Én sajnos oda járok iskolába..

Nem csak egy berögzült félelem van az emberekben ahogy az 1. válaszoló is mondja mert én látom hogy mi történik ott nap mint nap.


Példa:Teli van a parkoló kocsikkal és jön egy cigány egy viszonylag kis méretű autóval (moped ha jól tudom, de nem biztos) és elkezd a kereszteződésben driftelni az autójával úgy hogy füstöl.. Utána meg zenére dudál.


Az egyik osztálytársamat késsél fenyegette meg egy cigány az iskola előtt.


Minden reggel minimum 1 mentő volt a suli mögötti utcában.


Csoportosan voltak a cigányok.. Az a rész amolyan közös területszerű rész ahova kiülnek beszélgetni és zenét hallgatni.


Tavaly egy cigány megállított Engem hogy menjek oda az utca végére mert elhagytam az aranyórámat és engem keresnek a rendőrök.. Mikor a suliból jöttem ki...


Kijöttek valami miatt a tűzoltók az utcába és az emeletes házakból fekete arcok jelentek meg és elkezdték szídni a tűzoltókat.



A járda melletti autónak be volt törve a szélvédője és egy jó nagy darab lyuk ékesítette.

2015. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja és a rendőröl nem csinálnak semmit mikor ott van egy kis rendőrségi bódé tele kamerákkal mert pénzt adnak nekik a cigányok hogy haddják békén őket a rendőrök.


Szóval a 8.kerben vigyázz magadra mert nem olyan biztonságos környék az.

2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Minden reggel minimum 1 mentő volt a suli mögötti utcában."


egy marha nagy kórház komplexum van ott ha jól tudom

2015. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Igen a Semmelweis :)


De az egy kicsit távolabb van.


A ciganyok miatt volt ott mentő.

2015. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!