Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap meg csinálok...

Ha mindennap meg csinálok kb.40felülést mennyi idő után lesz látható az eredménye?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 23:32
 1/9 Osynho ***** válasza:
Ez önmagában semmire se elég.
2015. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. okt. 22. 00:21
 3/9 Osynho ***** válasza:
Mert egyrészt nem tudjuk mit értesz eredmény alatt, másrészt ez kis terhelés, nem 40-et kell csinálni, hanem amennyivel leedzed az adott izmot, ez, ha az izomtömeg növelése a cél, akkor biztos nem 40 lesz. Nem felülést kell csinálni, hanem mondjuk hasprést. Ezen kívül nem tudjuk hogyan táplálkozol és milyen a mostani testalkatod.
2015. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nagy baj,ha nem egészségesen eszek,inkább össze vissza? +mindennap edzek itthon,edzőterembe is járok..néha:D futni is szoktam+táncra járok,emellett mindennapos tesi óra:D 52kg.vagyok,izmosítani szeretném a hasamat..
2015. okt. 22. 02:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja..és 168cm vagyok és lány:D
2015. okt. 22. 02:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Már a bibliában sem hülyeségből írták:

Az vagy amit megeszel.

Már réges régen is tudták az emberek, hogy a kaja az alapja mindennek.

2015. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy olvass utána a témának. Láthatóan annyira nem vagy képben, hogy segíteni sem lehet így érdemben, mert ahhoz könyvet kellene írni, az meg már van pár :)

Mondjuk kezdheted a Sárga kapszulával, az ingyen van és egy guglizás után elérhető és olvasható.

2015. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Felülést ne csinálj, tönkre megy a gerinced. Vannak komplett has edzéstervek. Kockás hashoz viszont kevés testzsíro kell. De gondolom az neked megvan. Ja és még gugolás is ajánlom :)
2015. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az nagy baj,ha nem egészségesen eszek,inkább össze vissza?"


Szerinted baj ha jobbra akarsz menni, de valamiért folyton balra mész? Nem kérdezhetsz ekkora hülyeséget.

2015. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!