Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hete elkezdtem kocogni...

3 hete elkezdtem kocogni rendszeresen.3x hetente. Hogyan tudom növelni a távot és a sebességet? életemben nem kocogtam, de az első 2 hét után már nem fejlődöm és stagnálok.5.5 km-t futok 28-30 perc alatt ami nem túl jó érték sztem.

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit írnék: Nemet és kort kérnék szépen.
2015. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 26 éves éséletemben nem sportoltam elötte semmit, csak fekvőket nyomkodtam. 3km el kezdtem és ez felment 5.5 re 2 hét alatt. 5.5 most amit tudok, de az 5.5 végére már nagyon elkezd fájni alábam, és nem megy tovább. am nem vagyok túl magas.
2015. okt. 24. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz? Ez nagyon jó eredmény 3 hét alatt a nulláról!! Sőt talán túl gyorsan is kezdted ,nem volt meg a fokozatosság ! 5.5 perc alatt megy az 1 km átlagban, ez is jó eredmény.Nézz meg egy Cooper tesztet ,ott 12 perc futás van szerintem hoznád a nagyonjó értéket. Szerintem állj le a táv növeléssel és maradj ezen az 5.5 km-nél. Ha érzed hogy könnyebben megy ,akkor növeld csak a távot. De nem érdemes minden nap 10 km-eket futni szerintem, nyugodtan meg lehet maradni a fél óra futásnál. A sebességet tudod variálni, rásprintelsz aztán kocogsz ,aztán megint sprint..
2015. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!