Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy rendszerese...

Az miért van, hogy rendszeresen, és sokat sportolok régóta, és mégsincs jó testem?

Figyelt kérdés

2015. okt. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

sok oka lehet.

a teljesség igénye nélkül-

a sport amit művelsz nem jó választás a jó testűség eléréséhez,nem megfelelő a táplálkozásod,nem stimmelnek az arányok,szteroidos fizikumot akarsz naturálként elérni stb.

2015. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszonylag egészségesen táplálkozom, sok hús, zöldségek, a testalkatom viszonylag arányos, keskeny csípô, szélesebb váll. Csak hát nem vagyok túl izmos, meg szálkás sem.
2015. okt. 25. 21:54
 3/4 Osynho ***** válasza:
Sajnos a viszonylag nem egy egzakt mérőszám. Viszonylag jó étkezéssel és viszonylag jó sportolással olyan viszonylag jó tested lehet, mint amilyen most van.
2015. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát végül is nem tudom mi számít jónak... Annál jobb, mint amit a strandon szoktam látni, de attól, mert sok ember el van hízva, vagy kórosan sovány, még nem lesz jobb az átlagosnál. Tehát amilyennek én tartom magam: átlagos. Talán az átlag sportolatlan testnél jobb valamivel, de nem jó. Nem tudom igazából mi számít szarnak, és mi jónak
2015. okt. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!