Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak cardio vagy súlyzós...

Csak cardio vagy súlyzós gyakorlatok is?

Figyelt kérdés

Szobabiciklizem, heti kb 2x 45 percet, de felmerült a lehetősége, hogy az egyiket felváltsam edzőtermes mozgással. Ezt úgy kiviteleztem eddig 1 esetben, hogy megvolt a 45 perc szobabiciklizés, és utána fél óra erőgépeken való edzés.


Felesleges ezért lemennem edzőterembe, ha amúgy csak a fogyás lenne a cél? (van miből és eddig jól is haladok csak biciklivel)


25/l


2015. okt. 26. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod. Ha beéred annyival, hogy kevesebb lesz a súlyod, és emellett nem nézel ki jól(igen, csak plöttyedt leszel) akkor elég ha csak kardiózol. Ha viszont jól is akarsz kinézni, akkor kell a súlyzós edzés. Az alakod az izomzatod határozza meg.
2015. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na igen, de annyi kis fókazsír van rajtam, hogy az alakom még 10-20 kiló minuszig minimum nem látszódik meg.

Inkább a fizikai erőnlétem miatt gondolom, hogy jó lehet, hogy erősödjenek az izmaim (főleg a hátizmom, meg a gerincet körülvevő, mert gerincsérvem van (apropó, ez lehet kizáró ok?)) :)

2015. okt. 27. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, amennyiben kerülöd az olyan gyakorlatokat amik terhelnék azt a részt :D
2015. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!