Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem veszélyes otthon, egyedül...

Nem veszélyes otthon, egyedül jógázni?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem jógaórákra járni, ugyanakkor nagyon szeretném kipróbálni. Oktatóvideókból igyekszem megtanulni az alapokat, de félek, hogy ellenőrzés nélkül valamit rosszul csinálok és ártok magamnak. Nyilván nem a nehezebb gyakorlatokat próbálnám meg itthon, mégis bennem van az aggodalom, hogy többet ártok vele, mint használok. Folytassam itthon, vagy edző nélül inkább ne?

2015. okt. 31. 12:52
 1/5 anonim válasza:
100%
Miért lenne baj? Én is egyedül kezdtem jógázni...
2015. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha nem tökéletes egy ászana, nem okozol vele magadnak fájdalmat, sérülést vagy valami belső nyomást:
2015. okt. 31. 13:27
 3/5 anonim válasza:
62%
azért érzed ha valami nem kellemes vagy problémás, figyelj oda, nem lehet baj. fordított ászánákat azonban csak oktatótól tanulj.
2015. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Ha nem erőltetsz túl semmit, és betartod a fokozatosságot, akkor nem lehet baj. Én is itthon kezdtem jógázni, és semmi bajom nem lett tőle.
2016. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mindig óvatosan ás lassan fokozatosan gyakorlolj egy asanát.

semmi baj nem lesz, éppen ellekezőleg!

2017. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!