Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító étrendet próbálok...

Szálkásító étrendet próbálok összeállítani, mondanátok véleményt az alábbiról? (többi lent)

Figyelt kérdés

160 cm magas, 56 kg vagyok jelenleg.

1. étkezés: egy adag tejsavó fehérje, 25g zabpehely

2. étkezés: 100g párolt csirkemell, 120-150g uborkával vagy paprikával vagy paradicsommal

3. étkezés: egy tojás, fél adag vegyes fehérje (ebből palacsintát sütök, zsíradék nélkül)

4. étkezés: 100g párolt csirkemell, 120g brokkoli

5. étkezés: egy adag tejsavó fehérje vagy 100g túró vagy 100g cottage cheese


Összességében:

Fehérje: 120g

Szénhidrát: 30g

Zsír: 17-20g

Kalória: 780-800

Edzés napokon plusz fehérje menne be egy kis puffasztott rizzsel vagy hasonlóval.


Elméletileg így helyes lenne, de kevésnek gondolom a kalóriát. Szerintetek megfelel?



2015. nov. 1. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
én ilyen súllyal nem akarnék szálkásítani, a tested formáját az izmok adják, ilyen súly mellett nem sok lehet rejtad, szóval ha lefogysz is csak egy gebe leszel de "jól" nem fogsz kinézni. testkompozíció változtatás kellene ide, esetleg tömegnövelés.
2015. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem beleírni, hogy nő vagyok, 24 éves. Genetikailag elég izmosak a lábaim, és zavar, hogy emiatt szélesek a combjaim. Izmot hülye lennék leépíteni, ezért szeretnék zsírból leadni.
2015. nov. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!