Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hiányzik az edzés hétvégén (a...

Hiányzik az edzés hétvégén (a társaság, a légkör). Hogyan kössem le magam?

Figyelt kérdés

Egy fél éve kezdtem el boxolni, mert nagyon hirtelen haragú vagyok és folyton ideges, és ez bevált, sokkal jobban kezelem mostmár a dolgokat. Viszont csak heti három edzés van, pontosabban négy de sajnos nem érek rá kkötelező program miatt, és ez nem elég! Számolom a napokat, hogy mikor lesz már edzés, ert az az egyetlen légkör, ahol igazán jól tudom magam érezni a barátaimon kívül természetesen, de ott nem engedhetem el magam, hiszen nem állhatok neki ütni a falat csak úgy random... És annyira hiányzik ilyenkor, hogy hiába próbálom lefoglalni magam, nem megy. Filmet nézek, olvasok, tanulok, de minduntalan visszatérek ahhoz, hogy érzem, hogy amit csinálok az haszontalan, é hogy ki kell adom magamból az érzéseimet. Jó lenne elmenni végre bulizni is, de oda meg az apám nem enged el. Ötletek arra, hogy mivel foglaljam le magam?

15/L



2015. nov. 6. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ugrókötelezz, fegyencedzés
2015. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Menj el kocogni zenével.
2015. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!