Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bokszolók segítség, miért nem...

Bokszolók segítség, miért nem fejlődök?

Figyelt kérdés
Már 5 éve bokszolok, és úgy érzem hogy az első 1-2 év után már semmit nem fejlődök, se sebességben se technikában semmiben. Először úgy gondoltam nem adhatom fel folyamatosan edzettem, persze figyeltem nehogy túlhajtsam magam, odafigyeltem az étrendemre, de már azok is elvernek akik 2 évvel később csatlakoztak a terembe, pedig 10-20 kg al könnyebbek nálam, nem értem hogy lehet hogy az a sok edzés hiába való volt, mi lehet a baj?

2015. nov. 21. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Robbanékonysági kiegészítő edéssel próbálkozhatnál,mint a kettlebell,súlyemelő,cf gyakorlatok.Ha pedig mentálisan vagy motiválatlan,akkor menj át másik helyre bokszolni,hogy új ingerek élmények kihívások érjenek a megszokott helyett.
2015. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rutin benned van, esetleg épp kiégtél egy kicsit. Semmiképp sem volt hiábavaló !! Ütőerő gondolom 5 év után már nem jelent gond, ahogy az előttem szóló említette, robbanékonyság. A boxban az nyer aki gyorsabb, üss könnyebb zsákokra többet, kevesebb erővel.
2015. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, robbanékonyság. Van aki alapból gyorsabb, robbanékonyabb sajnos. Szóval ezen kell dolgozni.
2015. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat de milyen edzéssel tudnám fejleszteni a robbanékonyságom?
2015. nov. 22. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Leiírtam, az erődhöz mérten könyebb zsákokra ütsz folyamatosan, mondjuk fél percig aztán 10-12mp pihenés majd újra.
2015. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom
2015. nov. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!