Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magamat felpörget...

Hogyan tudom magamat felpörgetni, aktívabbá tenni, egyszóval a tempómon változtatni, úgy, hogy ne fáradjak el olyan hamar?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom, ahol egyszerre kell lenni szinte egyidőben, több helyen, háron-négy dolgot kell csinálni egyszerre... stb.
2015. nov. 21. 20:01
 1/10 anonim válasza:
kávé? energia ital?
2015. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
kokain
2015. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Inkább az energiaital. Majd kipróbálom! :)
2015. nov. 21. 20:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy azt szabad-e munka közben fogyasztani.
2015. nov. 21. 20:54
 5/10 anonim válasza:
Reggel egy kis csík kokain, utána egy koxos joe majd hogy szinten maradj még két csík. Ez elég délelőttre de hogy ne pörög túl ajánlott egy füves cigi és pár óra múlva újabb 2-3 csík majd estefelé dupla füves cigi. Közben pedig lehet fűszerezni energiaitallal(ajánlott redbull)
2015. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Baromság, el ne kezdj drogozni. Igyál reggel egy kávét és kész.
2015. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha emberfeletti teljesítményre van szükség, hívják Supermant. Ha irreálisak az elvárások, keress másik munkahelyet, ne az egészségedet tedd tönkre. Tudom, nem könnyű, de a hirtelen szívhalál közben nekem adsz majd igazat.
2015. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már a sport rovatba írtál, kezdj el mozogni. Méghozzá valami szabadtéri dolgot. Egy kis futás, kerékpár levezeti a feszültséget, összeszedetté tesz. A munkákat nem egyszerre kell végezni, hanem egymás után sorban.
2015. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! :) A te ötleted tűnik a legjobbnak!
2015. nov. 22. 20:20
 10/10 *Glissade* ***** válasza:
Pihenéssel.
2015. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!