Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cukrász vagyok és szeretnék...

Cukrász vagyok és szeretnék fogyni kérhetek tanácsot hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban szeretnék segítséget, tanácsot kérni, hogyan lehetne az én helyzetekben meg oldani a fogyást!

A helyzet az, hogy én egy cukrászdában dolgozom és hajnali 4-kor kelek, hogy be érjék a munka helyre. Akkor reggel még otthon reggelivel kezdek általában tej és vmilyen kenyérrel! Aztán legközelebb csak délben ebédelünk a munkahelyen, de közte lévő idöben ( kb 8 órában, de van mikor később) próbálok nem nasolni csak az a baj, hogy 8 órát nehéz kibirni korgó gyomor nélkül!

Úgy vettem észre magamon, hogy ha nem eszek délig és tartom magam akkor is hizok (faj a fejem, rosszul vagyok és hányingerem van akkor) , de ha eszek pár falat sütit amit sajnos nem kellene (tudom:/ ) akkoris hizok! Tehát vmi köztes út kellene, hogy talán fogyak is, mert nem szeretném, hogy tovább fajuljon!

Persze gondoltam arra is, hogy vinni vmit ami enyhít az éhséget probalkoztam almával (atoll éhesebb lettem), rágozni szoktam még vagy próbálkoztam azzal is, hogy sok vizet ittam, hogy ne legyek annyira éhes és ne sűtizek, de akkor meg 10 percenként jártam pisilni! :D



2015. nov. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Na és mi lenne ha vinnél valami kaját?
2015. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Glissade* ***** válasza:

Cukrász! Nahát.:)

Igy akarsz vékony maradni???

Válts szakmát!

2015. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 *Glissade* ***** válasza:

Nekem az almás rétes, vagy pite a kedvencem!

Neked? :)

2015. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Glissade* ***** válasza:

Tippjeim:

Hagyd el a tejterméket, cukrot, finomított lisztet!

Előre elkészített ételeket. Mindent ami cukrozott, és glükoz szirupot édesítő szert.


Ami maradt: Víz, teljeskiürlésü lisztek, köles, hajdina, gyümölcsök, zöldségek, magvak, méz mint édesítő.


Ezekből vigyél magaddal kaját. :)


Ha sütit szeretnél nassolni válassz lehetőleg cukor és liszt mentes példányt.

Ha erre nincs lehetőség válaszd a vastag cukor mentes töltelékes gyümölcsös, mákos diós sütiket ezek talán kevésbé hízlalnak...

De a legjobb ha a zabpelyhes, tönköly liszteset eszed.


Ami a legfontosabb:

Kicsivel kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyire szükséged lenne és menj el edzeni.

2015. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

Tehát, röviden:

Te csak a tej, cukor (édesítőszer sem!!!) és fehérliszt mentes sütiket eheted meg. :)

Abból is csak nasinak, mértékkel.

2015. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked nem fogyni kell először,hanem tartani egy emberi étrendet.Aztán ha azt már megszoktad és megszűntek a testi panaszaid utána lehet elkezdeni csökkenteni a kalóriát vagyis variálni.Kezdésnek állíts össze 5 étkezést.Az elsőben legyen fehérje és zöldség.A 2-3-4es étkezésben fehérje,zöldség szénhidrát az utolsóban fehérje és zöldség.A fehérje a hús és a tojás,a zöldség a brokkoli karfiol répa stb,ehetsz almát is,a szénhidrát a rizs és a zab.Egy ilyen étrenddel az inzulinszintedet stabilizálhatod és megelőzheted az írt problémáidat és a valószínűsíthető kezdődő cukorbetegséget amik a rosszulléteket okozzák.

Ez a reggelire tej meg kenyér pedig öngyilkosság egy inzulin rezisztensnek jobb ha tudod.A tejet felejtsd el örökre.De rákereshetsz az inzulin rezisztencia 1600cal étrendre is,az hétköznapi kajákból van összerakva.

2015. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!