Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nincs izomlázam?

Az gáz, ha nincs izomlázam?

Figyelt kérdés

Második hete edzek, személyi edzővel. Az első hét viszonylag nehéz volt, izomlázam is volt bőven, főleg lábnap után, de ugyanúgy éreztem hasban, hátban, karban is. Most, a második héten sokkal könnyebbnek érzem az egészet, izomlázam is csak enyhén, alig észrevehetően van, még a combomban, fenekemben is. Ugyanúgy, ugyanazt, ugyanannyiszor csinálom, mint múlthéten. Azt mondta, azért van, mert agyban rápörögtem, de jövőhéten talán nehezítünk rajta, ha minden oké. Igaza lehet, és tényleg csak a mentális dolgok miatt érzem könnyebbnek, vagy baj van? Köszi előre is!


20l


2015. nov. 27. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs baj, kezdesz hozzászokni.
2015. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
A test gyorsan alkalmazkodik, főleg kezdőknél. Az izomláz egyébként nem feltétele a fejlődésnek, viszont az is fura ha sosincs. De ez izomcsoportfüggő is, nekem 30 év edzés után is szokott lenni (ha nem is túl nagy) lábnál, hátban, mellben. Bicepszben és vállban szinte soha.
2015. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!