Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen aerob, cardio jellegű,...

Milyen aerob, cardio jellegű, zsírégető mozgás végezhető ágyéki porckorongsérvvel?

Figyelt kérdés

ellipszis tréner nem jó(próbáltam, nem szereti a sérvem), a futásról és a sima edzőtermi bicóról letiltottak... a háttámlás bicó lehetne, de a háttámlás bicajjal az a problémám, hogy bent is ülök 8 órát és nem szeretném ezt folytatni még az edzőteremben is.

esetleg valamiféle tánc, zumba, sima aerobic szóba jöhet? bármi javaslat? nagyon megköszönném



2015. dec. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Úszás és gyógytorna. Futni, ugrabugrálni, bármilyen hirtelen mozdulatot csinálni tilos.

Menj el egy jó csontkovácshoz, ha nem túl súlyos a sérv, kikezeli.

2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én ennek ellenére is fogok valami olyan sportot csinálni, ami nem öregasszonyos....hanem pörgős, élénk.... nem arra voltam kíváncsi, amit már eddig is milliószor hallottam....


nem érdekel az úszás, köszönöm.

a gyógytornát meg minden nap csinálnom kell enélkül is.

2015. dec. 1. 23:40
 3/5 A kérdező kommentje:
kérem, olyan írjon, aki hasonló cipőben jár mint én, de ennek ellenére mégis végez valami aerob jellegű mozgást, esetleg zumbát, táncot.köszönöm
2015. dec. 1. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:

a zumba meg a tánc megincsak ugrabugra,vagyis hirtelen irányváltású és hosszirányban rázó mozgások.

idővel végezhetőek lesznek ezek,de csak akkor ha már panasz menetes vagy.

neked meg olyan kellene egyenlőre ami rendesen felviszi a pulzust,de nincsen benne ugra bugra.

kettlebell,jóga-ez annyi módosítással,hogy az előre feszítés nálad nem játszik-deep work,pilátesz.

szobabicajra pedig 2 lehetőség van.

1.olyat veszel aminek nagyon magas a fogója,hogy ne keljen rágörnyedni.

2.felfúrsz egy tornagyűrűt és tekerés körben azt fogod nem a kormányt,hogy egyenes maradj közben.

2015. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyogytornaszom azt mondta h a zumbat csinalhatom, ha a hajlongast..rotacios hajlongast kihagyom belole...gyakorlatilag ezekben a poziciokban amugysem marad az ember..hanem atsiklik rajta.. a sima aerobicot meg nem javasolta...mert az sokkal dinamikusabb a zumbanal..de azt mondta..majd egy..ket honap es azt is lehet..a bringaval az ules a bajom...mivel ulomunkat vegzek.lepcsozogep esetleg?
2015. dec. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!