Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel éhgyomorra aerob...

Reggel éhgyomorra aerob zsírégető edzés, majd este erősítő, saját testsúlyos edzés jó?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást olvasok, hogy az erősítő edzés a zsírégető előtt kell legyen. Viszont reggeli edzésnél meg olyat olvastam, hogy akkor izmot nem lehet edzeni, építeni vagy nem is tudom. Vagy ugy is jó lenne, hogy reggel előbb erősítő edzés, utána pedig futás vagy biciklizés?

2015. júl. 26. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De milyen izomépítésről beszélsz te most itt amikor diétában vagy gondolom,ott meg örülhetsz ha nem mész össze nagyon nehogy izomépítés.A reggeli éhgyomros kardiónak 15%os testzsír alatt van értelme.
2015. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendbe van ha reggel aerobozol majd este erősítesz sőt igazából neked kell kipróbálnod hogy hogy érzed magad és milyen eredményeket érsz el. Ha nem érzed jónak akkor majd változtatsz. Nemtudom mennyi zsír van rajtad de az éhgyomros aerobnál arra vigyázz hogy ne izmot égess.
2015. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És arra hogy vigyázzak, hogy ne izmot égessek? :D Egyébként 163 centi magas vagyok és 63 kiló, azt hiszem normális, nem elhízott "tartományban" vagyok, már fogytam, csak még elférne egy kis fogyás is, illetve izmosabb is szeretnék lenni. Tegnap kipróbáltam az éhgyomorra futást, sajnos nem vagyok olyan jó futó, de bickilizni nem tudok, ugyhogy próbálok megbarátkozni a futással.. viszont reggel kb 3szor annyit bírtam mint máskor, de edzés után nagyon fájt a fejem és hányingerem lett, ez a kevés víz miatt, vagy esetleg amiatt van, hogy tulhajottam magam ugymond?
2015. júl. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!