Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a spárga...

Mennyi ideig tart a spárga elsajátítása ha 13 éves korban kezdem?

Figyelt kérdés
Tudom ez egyénfüggő stb.De 1 kb értéket azért csak tudtok mondani :D vékony alkatom van,és ha kell a nap 24 órájából 24 et edzéssel töltök xD Szalagszakadást nem vállalok xD ha a fejembe veszem meg is csinálom kitartásos alapon..szval mennyi ideig tartana "megtanulnom" napi mennyi edzéssel? (Pl napi 1 óra 1 év,ez csak egy tipp és választ elsődlegesen az angol spárgára várok de örülnék ha a franciára is kapnék választ mert mind2 cél,és minél hamarabb szeretném lenyomni őket ^o^)

2015. dec. 8. 17:37
 1/7 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok, kb mintha magamat olvastam volna. nagyon nagyon nagyon nagyon szeretném lenyomni a spárgát de ez nem valami egyszerű mutatvány :DD én már 2 hónapja nyújtok rá és elég közel kerültem de még nem sikerült :(
2015. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak a youtubeon "1 napos spárga megtanulásos videók",nekem nem jött össze,szerintem "túl kötött,merev" vagyok de ez van,én is viszonylag közel kerültem és még próbálkozok is,figyu;kitartás :D
2015. dec. 12. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ti fiúk vagy lányok vagytok?

Én fiú vagyok, de sokkal idősebb nálatok, de én is nagyon szeretném megtanulni a spárgákat. :) Kedves kérdező, légyszi linkeld már be nekem azokat a youtube-os egynapos videókat. Köszi!

2015. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok :) elég ha beírod a youtuneon ezt:

How to do splitz in 1 day és kiadja :D..de ott általában lányok vannak.és mivel fiú vagy csak mondom olvass utána mert ha már beálltak az izmok a helyükre rendesen akkor nehezebb lesz "megtanulni" és valahol egy kérdésnél már olvastam hogy a fiúknak okozhat gondokat..pl nem lehet gyereked..olvass utána nehogy valami bajod legyen! :D

2015. dec. 13. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi kedves kérdező! :)

Tudom, hogy fiúknak nehezebb, tapasztalom. De nem adom fel, nyújtok sokat vigyázva, hogy ne erőltessem meg magam. :) Amúgy fiúk között elég hajlékonynak számítok. :) Nem egy nap alatt akarom megcsinálni, tudom hogy ez lehetetlenség, de érdekel milyen gyakorlatokat csinálnak, mert lehet hogy van jobb ötletük, mint ahogy én csináltam eddig. :)

2015. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól függ mennyire vagy hajlékony, illetve hogy mid mennyire hajlékony.

Én sosem voltam hajlékony legalábbis a lábam nem, de a felsőtestem az.

Sokat kell nyújtani hozzá de ha kitartóan csinálod szerintem menni fog! Vannak akik genetikai adottsággból már hajlékonyak vagy balettoztak és ilyesmik.

De ne felejds el hogy sosem késő elkezdeni!

2022. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jah bocsánat nem írtam időt.

Kicsit nehéz behatárolni mert tényleg függ attól jelenleg mennyire vagy hajlékony és hogy milyen rendszerességgel nyújtasz.

Én tippelek egy 4 hónapot egyik ismerősömnek kb annyi volt de mondom ez tőled is függ. Es türelem biztosan menni fog!

2022. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!