Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakit orron ütnek paraszt...

Ha valakit orron ütnek parasztlengőssel, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés

tegyük fel hogy ez az orr: /|\ ha valakit egy tökéletesen megívelt parasztlengőssel úgy, hogy neki is rugaszkodott kicsit szóval ezáltal extra erőt belevitt, szóval pont \ <-- ezen a részen eltalálnak, akkor milyen következménye lesz?

Valamelyik diszkóban volt 1 bunyó és pont láttam ezt a részt meg hogy a csávónak vérzett az orra, de inkább bementem de így utólag azért érdekelne hogy mi lehetett az eredménye.



2015. dec. 12. 04:56
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és nem tudom hány parasztlengős van, de ezt nem tenyérrel hanem ököllel kapta. Csak az íve volt olyan parasztlengős...
2015. dec. 12. 04:58
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Eltörik! ÚÚÚÚ, megyek kutatónak.
2015. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
:D
2015. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

no shit, de én arra gondoltam, hogy hány napig gyógyulhat, meg volt 1x 1 csávó aki örökké röfögött mert nem bírt rendesen levegőt venni, mert valami boxoló volt eltörték az orrát és rosszul forrt össze.


Hogy milyen dolgok lehetnek belőle, szaglás romlás, eldeformáltság, könnyebben törik legközelebb stb...

2015. dec. 12. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem regen 1x betort amikor okorkodtunk. Az rohadt fajdalmas volt es verzett nagyon. Azt hittem eltort de nem.

Gondolom az orrtores legalabb annyira faj.

Tobbszor volt olyan, hogy megutottek az orromat es azt hittem megint betort mert a fajdalom ugyanolyan volt de egyszer sem verzett.


Egyebkent deformalodhat. Ha lattal mar boxolot kozelrol akkor eszrevehetted is. :)

2015. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!