Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Majdnem 20 éves vagyok....

Majdnem 20 éves vagyok. Érdemes elkezdenem boxolni?

Figyelt kérdés
Azt nagyon jól tudom, hogy ilyen későn kezdve semmi komolyra nem számíthatok, csak szeretnék sportolni valamit. 2 éve taekwondozom, de úgy érzem valami mást akarok kipróbálni. Valami olyat, ami formába hoz, és önbizalmat, erőt is ad. Érdemes elkezdenem? Mit ajánlotok, hova menjek?
2008. szept. 15. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

sportolni bármikor el lehet kezdeni:)

2008. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet hogy olimpikon már nem leszel ökölvívásban, de az egészséged megőrzésében, új barátságok kialakulásában, az Önbecsülésed megőrzésében mindenképpen segíteni fog. Rajta!

Én ötvenöt éves vén hülye létemre múlt héten mentem le először konditerembe! Nnnna?

2008. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdhetnéd el? Még a capoeira-t is elkezdheted, 35 éves korodra akár mester is lehetsz belőle. A bokszra visszatérve, szerintem tökéletes kiegészítése a TKD-nak.
2010. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!