Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálókötéllel tudnék fogyni?

Ugrálókötéllel tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Napi 2x 15-20 perc ugrálókötelezéssel lehetne fogyni?

2015. dec. 16. 18:17
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Persze, ha azzal kalória mínuszban leszel. De ehhez ugye jó étrend is kellene.
2015. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Napi 5x ennék keveset vagyis amit suliba adnak kaját. Reggel itthon eszek majd suliba szendvics vagy valami ilyesmi ebédre mindig más, uzsonnára kenyér szokott lenni megint de azt nem szoktam enni majd vacsira meg kb ami maradt itthonról ebéd.
2015. dec. 16. 18:32
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Ez így nem annyira étrend. A szendvics lehet sok féle. Az ebéd is. Ez így nem egzakt. De nem akarok nagyon belepofázni, ha nem fogysz, akkor majd csökkentsd a szénhidrátot.
2015. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért kössz de pontosabban olyan szokott lenni, hogy reggelire iszok dobozos kakaót suliban a szendvics az teljes kiörlésű benn pedig szalámi szokott lenni ebéd az pedig változó ezt nem tudom leírni pontosabban pl ma rizibizi volt meg rántott hús. Uzsonna meg kenyér szokott lenni de azt nem eszek vacsira pedig kb 1 fél tányérnyit.
2015. dec. 16. 18:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem már érthetőbb
2015. dec. 16. 18:45
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Èrtem persze. Nàlam diétàba nem fèr bele a kakaó, szalàmi. De mindegy, nem akarok kötözködni írtam is. A lènyeg, hogy majd csökkents a ch-n ha nincs fogyás. Sok sikert.
2015. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen :D
2015. dec. 16. 19:06
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen. :)
2015. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!