Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Suly nelkuki edzesekkel fogok...

Suly nelkuki edzesekkel fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem igy terveztem en sem. Hirtelen elveszitettem a munkam, sporolt penzem nincs, nem tudok sulyokat venni egyelore, ahogy azt elterveztem, terembe menni meg foleg. Szuleimnel lakom, az o penzukbol intezem a kajat, de ilyenekre nem tudnak adni ok sem. Arra gondoltam, a kovetkezo inseges honapokban itthon csinalom az edzest (kitoresek,guggolasok, haspres minden formaja, cycling, csipoemeles, plank, fekvotamasz, noi fekvo, pike pushup, tolodzkodas, labemelesek, kis kardio stb) Megfelelo etrend mellett tudok szepen fogyni ugy, hogy ne legyek plotyi, vagy amint hozzaszokik a testem ehhez az alapveto szinthez, a nulla terheles hatasara megall minden? Koszonom szepen!
2015. dec. 7. 21:10
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Fogsz fogyni, ha kalória mínuszban leszel. Saját testsúllyal is tudod terhelni az izmokat.
2015. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fog par het alatt hozzaszokni az izomzatom? 3 hete edzek igy. Vagy ez nem megy ilyen konnyen? :D
2015. dec. 7. 21:22
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
A fegyencedzés leírásait követve jó ideig tudod növelni a terhelést. Pl fekvőtámasznál: sima fekvő, fèl-egykezes (az egyik kéz egy kis emelvényen támaszkodik), egykezes fekvő. Vagy lábnál is eljutni az egylábas guggolàsig. Stb..
2015. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kérdésedre a legfontosabb válasz, hogy igen súly nélküli edzésekkel fogsz fogyni.

Mivel fogyásról beszéltél ezért az előzőekhez, hogy a bőrt feszesítsd, vékonyítsd sok kardiót ajánlok a kevés helyett.

2015. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!