Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hete kezdtem el edzeni,...

Két hete kezdtem el edzeni, mert változtatni akarok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
185cm magas vagyok, 94kg, van rajtam némi súlyfelesleg, és botrányos az állóképességem. Sokat olvastam már a neten a dolgok után, mégis mindig maradtak bennem kérdések. Honnan tudnék tájékozódni? Vettem szénhidrátot amit edzés közben iszok (Carborade) ill. fehérjét edzés utánra (Optimum Nutrition 100% Gold Standard Whey Protein). A kérdésem ezek alapján hogyan edzek, milyen időközönként járjak edzeni, mit egyek, fehérje turmix után mikor egyek ismét?, edzés előtt mennyivel célszerű edzeni? Gyümölcsöt bármikor ehetek? Növelni szeretném az állóképességem, és emellett egy kis izomtömeget is szedjek fel? Fogyni is akarok, egy 4-5kg-ot. Köszönöm a válaszokat előre is.
2014. nov. 17. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem olvastál még eleget. Hogyha még nem olvastad volna a Sárga kapszulát ( [link] akkor én ezzel kezdeném. Egy szálkásító diétát állíts össze magadnak és eddz a leírtak szerint, vagy ahogy jólesik a leírtak alapján.

Nem tudom mi az a Carborade, de edzés közben vízen kívül ne igyál mást!

Heti 3x azért illik edzeni, de lehet 2x vagy 4x-is sőt ha marad még erőd heti 7x is.

Edzés előtt nem célszerű edzeni.

Gyümölcsöt bármikor ehetsz csak ne túl sokat, inkább a zöldséget részesítsd előnyben a gyümölcscukor miatt.

Izmot növelni és fogyni is egyszerre nem igazán lehet, de szorítok neked hátha sikerül!

2014. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A válaszolóval maximálisan egyetértek. Egyet javasolnék neki, ne linkelje sokszor a Sárga Kapszulát, mert törölni fogják a válaszait REKLÁMOZÁS miatt. Tapasztalatból írom.
2014. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!