Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ideális edzésterv összeállítás...

Ideális edzésterv összeállításában segítséget kérnék. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy négyszázhatvankilenc ilyen kérdés van már de én mégegyszer megkérdezem. Segítenétek előállítani nekem egy edzéstervet? Az adatok: 14 éves fiú vagyok (nem találtam még ilyet a kérdések között), 162 cm kb, 58-60 kg, talán a hasamon van egy kis felesleg, bár nem annak nevezném, mert nem zsíros, hanem inkább kicsit "kiáll", picit gömbölyű. 3 évet, hetente 1x3 órát jártam falatmászni, szóval szálkásodtam egy kicsit. Szeretném segítségeteket kérni egy edzésterv összeállításában, felsőtest és kondíciós orientálásban. Jó kis környéken lakunk szal tudok kimenni futni. Amire felsőtest alatt gondoltam: váll, mell, has, hát, bicepsz, tricepsz, valamint alkar és futás a kondícióhoz. Súlyzóm van, min. 2 kg, max. 30 kg a súly navigálhatósága. Ha tudtok linket küldeni a feladatokról, valamint, hogy miből naponta mennyit akkor azt nagyon megköszönném. Kérlek ne szóljatok meg azért mert sok ilyen kérdés volt már. Izom az kellXD. Köszee
2008. szept. 15. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt egy link, itt mindent megtudhatsz az izomfejlesztésről:

[link]


Itt egy máik, itt videókat is nézhetsz:

[link]


Ez egy testépítő fórum, ahol kérhetsz tanácsot nagy tudásu sportolóktól (de csak az első link áttanulmányozása után kérdezz), itt a futáshoz is lesz kitől tanácsot kérni:

[link]

2008. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha írsz e-mailt, akkor megpróbálkozhatunk egy számodra ideális edzésterv kialakításával, megosztanám veled a tanácsaimat, tapasztalataimat. Ha érdekelj írj mailt ;)

2008. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!