Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok-nők, mennyire vonzóak...

Lányok-nők, mennyire vonzóak az ilyen férfi testek? KÉP

Figyelt kérdés

Vagy ők már túl izmosak ?

1 [link]


2 [link]


3 [link]



2015. dec. 29. 10:50
1 2
 1/14 anonim válasza:

Az első még elmegy, a másik kettő már nem annyira tetszik.

De az igazat megvallva, nekem a macis fiúk jönnek be, így ők nem annyira vonzóak számomra :)

2015. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aikiboxer ***** válasza:
100%
Segítek! Az ilyen testek a nők 200%-ának bejönnek, még aki azt mondja, hogy: fúj, ez túl izmos – nos még ezek a lányok is elalélnak ha egy ilyen pasi megszólítja őket.
2015. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2: Sorry, de én nem alélok el. Nekem ez már túl izmos. Meg amúgy is, más dolgokkal sokkal hamarabb el lehet kápráztatni, mint egy tökéletes testtel. ;)
2015. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Én félnék ettől kimenni WC-re, ha ott feküdne mellettem...


Nem csúnyák, mondjuk az utolsó már az, de én nem jönnék össze egy ennyire durván kigyúrt sráccal.

2015. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Úristen, így nézel ki?
2015. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem , nem így nézek ki... Csak gondoltam megkérdem , hogy ez a típusú test mennyire jön be nektek.(én is edzek , de nem itt tartok és nem is ide akarok elérni)
2015. dec. 29. 12:52
 7/14 *Glissade* ***** válasza:
44%

1. Nem tudok elvonatkoztatni az arcuktól sem. Az első fiú nekem nem szimpi. Szerintem alacsony is hozzám.

Ha le takarom a fejét: elmegy kategória.


2. A teste sokkal jobb, mint az elsőnek, de az arca neki sem tettszik.


3. A teste kifejezetten tettszik, bár kicsit fura, hogy ennyire kilátszanak az erei. Fejre is ő a leghejesebb.


Tetszés sorrend: 3, 2, 1

2015. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Amúgy az első 176 cm magas és a második kb olyan izmos mint a 3. (A képen nem látszik annyira)
2015. dec. 29. 13:09
 9/14 A kérdező kommentje:
7. Válaszoló. Hogy érted , azt , hogy „elmegy kategória” Hisz elég izmos a csávó , sőt... Keress rá :Enes Selimovic . Az arcot próbáld nem nézni , a testet kategorizáld. Köszönöm mindenkinek a válaszokat
2015. dec. 29. 13:14
 10/14 *Glissade* ***** válasza:
Lehet, hogy izmos, de a másik kettőnek szebb az alakja. :)
2015. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!