Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spárgánál túl erőltettem...

Spárgánál túl erőltettem magam és megroppant valami a bal combomnál, és ha megpróbálok lemenni spárgába (francia) nagyon fáj. Mit kéne tennem? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Már vagy 2 napja nem nyújtottam gondoltam had pihenjen a combom...tegnap nyújtottam, utána megpróbáltam lefelé menni spárgába de még mindig fájt...most nyújtsak attól még vagy ne? Ha nyújtok nem fáj annyira csak mikor spárgába akarok lemenni... vagy arra gondoltam még, hogy nyújtok de a spárgát kihagyom vagy nem tudom. Kíváncsi lennék a véleményetekre :)


Meg ha nem gond ide tennék fel még 1 kérdést, hogy ha este nyújtok 6 körül az probléma? Mert hallottam, hogy elvileg reggel/kora délután érdemes...ti mikor szoktatok nyújtani?


Köszönöm az értelmes válaszokat ! :)



2016. jan. 1. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit tegyel? Hagyd a fracba ezt az egesz hülyeséget!!
2016. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
100%
Alapszabály: ami fáj, azt ne csináld!!! Ne nyújts amíg fáj, hagyd pihenni.
2016. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2016. jan. 2. 18:37
 4/4 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat és este 9-kor szoktam neki kezdeni nyújtani, mert akkor van időm.. :) Nem tudom mennyire számít. :)
2016. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!