Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben rosszullét?

Futás közben rosszullét?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy ha elmegyek kocogni, akkor egy idő után szédülök, fáj a tüdőm, fáj a fejem és hányingerem lesz? Nem vagyok tüdőbeteg és a vérnyomásommal sincs gond. Mi lehet a probléma?

16/L



2016. jan. 1. 22:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem járj utánna nem e vagy asztmás. Jobb ha kivizsgálnak rá minthogy később nagyobb bajod essen. Az asztma nen játék. :) viszont lehet hogy nem veszed jól a levegőt :)
2016. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy hozzászokva a terheléshez, fellép az oxigénhiány. Ez okozhatja az összes tünetet is akár.


Fuss rendszeresen, és hamar javulni fog.


Ha rosszul vagy, sétálj vegyél mély levegőket majd fojtasd a kocogást lassabban, ha újra rosszul leszel, akkor ülj le ! pihenj egy pár percet és sétálj haza, aznap többet már ne fuss.

2016. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem szépen leírták, lehet nem vagy hozzászokva de lehet akár aszma is. Viszont azt figyeld meg futás közben, hogyan veszed a levegőt, mert ez is gond lehet.

Zilálsz, ez lehet a tüdő fájás (inkább mellkas), szédülés oxigén hiány, hányinger meg a megerőltetés.

2016. jan. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.ilyen a kezdeteknel nalam is volt.Amikor ez fellep en utanna is futottam ameddig csak birtam.aztan egy nap piheno egy 50meterrel tobbre torekedtem.minden masnap piheno,es 1het alatt elmult.sok sikert,de azert csak esszel,en nem vagyok nornalis ,mindig 110%ra megyek,ami veszelyes lehet.
2016. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!