Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékonyak a lábaim, és a...

Vékonyak a lábaim, és a tesiórán is csak melegítőben merek tesizni, mert szégyellem. Milyen gyakorlatokat végezzek? Többi lennt

Figyelt kérdés
1 évig outiztam, próbáltam mindent bele adni, mikor már kiköptem a tüdőmet, akkor is érdekes arckifejezésekkel gyűrtem tovább a pedált. 3-4 hónapja fixizek, az ugye keményebb a pedál megtartása miatt fékezéskor (fék nélkül megyek) , de a vádlimon nem tapasztalok semmi változást és kicsit el vagyok keseredve. milyen vádligyakorlatokat tanácsolnátok,hogy végezzek? Ha keményen minden nap csinálom, mennyi idő mulva lehetne szélesebb vádlim?

2016. jan. 3. 22:37
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

Minden másnap vádlizz, kell az izomnöveléshez regenerálódnia is. Mehet 4-5 sorozat egylábas pipiskedés emelvényen. Lábanként 4-5 sorozat.

De nem ártana teljes testre edzeni, nem csak egy izomra.

2016. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha konditerembe nem tudsz lemenni, akkor lefekvés előtt lábujjhegyen guggolás.
2016. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem bejönnek a pálcika lábak....cuky es sexy :3 15/fiu meleg
2016. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh :*
2016. jan. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!