Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz ha egyedül megyek kondizni?

Gáz ha egyedül megyek kondizni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én egyedül mennék és igazából nem ismerek ott senkit, haverok nem akarnak jönni
2010. márc. 25. 17:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mért lenne gáz?nagyon sokan járnak úgy!Figyelj csak magadra és akivel ott találkozol az is tornászni,gyúrni jár!Nem ciki:)inkább az a gáz aki punnyadt és duciiii:DD
2010. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne kondizzál ,hanem edzél és akkor nem lesz gáz


én is egyedül edzem

2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is egyedül általában
2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz de jobb ha van 1 edzőtárs aki pl.: fekvenyomásnál ott áll mögötted tudtok egymásnak segíteni. De az se baj ha egyedül mész általába mindig van ott valaki és ha valamit nem tudsz kérj segítséget ilyen helyeken könnyen lehet ismerkedni.
2010. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha olyan teremebe jársz ahol nem beképzelt szénné gyúrt állatok vannak akikhez hozzá se lehet szólni mer ők ugye már szénné vannak gyurva" Én is egyedül kezdtem ma már mindenkivel dumálok...
2010. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Konditermekben az ilyen "szénné gyúrt" emberek is jófejek szoktak lenni. Legalábbis ott ahova én járok.
2010. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.Énis egyedül edzek,sokan vannak még így.Konditeremben meg előbb-utóbb ugyis összehaverkodsz emberkékkel,csak ne zárkózz be.:D
2010. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem, úgyis sok barátot fogsz majd ott szerezni ha rendszeresen jársz
2010. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyedül jobb mert én is haverokkal kezdtem de amikor nekem jó volt hogy megyünk akkor ők nemtudtak jönni amikor én akartam akkor meg ők nemtudtak. Jah és ha egyedül edzel nem pofázol annyit az edzőtársaddal és gyorsabban letudsz edzeni.
2010. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az ! :D Sőt, inkább az a gáz aki cseppet sem törődik a testével ! Ne szégyelld magad e-miatt ! Sok sikert ! :D
2010. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!