Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lesznek pocakosak a...

Miért lesznek pocakosak a férfiak?

Figyelt kérdés
Izmos, egészséges sportember miért hagy fel a mozgással és lustul el ha megházasodik :) És elkezd szépen nőni a pocak... :)
2008. szept. 16. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Én egy kérdéssel válaszolnék: Házasság után miért nő meg egy jó fenekű nő feneke?

Egyébként ha egyszer valaki megtalálta élete párját, akkor már nem kell jól kinéznie (persze idézőjelben), hisz már nem kell elcsábítania a párját.

2008. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha az embernek családja van, akkor nem biztos, hogy szép dolog heti x-szer több órára még meló után elmenni sportolni.

Képzeld csak el:

Anyuci otthon van a gyerekkel, már tele a hócipője mindennel, erre apuka este 8kor jön haza, mert meló után még elment egyet edzeni, fáradtan jön haza, megkajál, fürdik, aztán már alszik is, az asszonyka meg egész nap a gyerekkel volt, főzött-mosott-takarított, felnőtt embert nem is látott és mindez 3-4szer egy héten.

2008. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
86%
már miért ne kellene elcsábítania? Attól, hogy férjnél vagyok és gyermekem van, még vékony és vonzó szeretnék lenni, szülés után is egészségesen kajáltam és sokat mozogtam, hogy minél előbb szép legyek, a párom se hízott el attól hogy elvett..szerintem ez egyénfüggő, bár én is sok pocakosodó pasit ismerek. Valakinek még jól is áll. :)
2008. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

a házasságon van a hangsúly, az minden jó elrontója.

ha azt akarod, hogy egy férfi meghízzon és egy nő ne borotválkozzon add össze őket.

2008. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

1. válaszoló: megesik, hogy házasság után a nő szül, képzeld...

egyébként tényleg elég gyakori, hogy ha lehorgonyzott egy férfi, akkor a pocak is növésnek indul - sok ilyen ismerősöm van, rokonok között is előfordult, hogy egy edzett férfi abbahagyta a sportot, és így a hasa is megnőtt...

azzal, hogy csak úgy lehet megoldani, hogy este a munka után elmegy valaki mozogni, és kitol a feleségével vagy tudom is én -nem értek egyet! elég lenne hétvégente kirándulni, nagyot sétálni, biciklizni akár gyerekekkel, és máris jobb lesz a kondi... ha már házas az ember, nem azt jelenti, hogy nem kell ügyelnie a testére és a kondíciójára, a mozgás nem csak a szép külső megteremtése miatt kell! a közérzetet is nagy mértékben befolyásolja...

sajnálom, hogy néhányan jól érzik magukat úgy is, hogy heti 7 napon ülnek, pedig a reggeli futás vagy úszás is teljesen megoldható, és az utóbbi igen egészséges, mindenki számára kedvező hatású.

2008. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
igénytelen az aki elhagyja magát a házassági eskü után. Nem szép dolog... felér egy fél megcsalással.
2008. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
nekem tetszik a pocak, szerintem szexi :) Nem a hatalmas, csak a picike :)
2008. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem természetes igényem, hogy jól nézzek ki én is, a párom is. Éppen ezért nem hagyom el magam feleségként sem.

Az, hogy már nem kell elcsábítani az embernek a párját, baromság. Egy dolog megszerezni, egy másik pedig megtartani!

A válások oka legnagyobbrészt az, hogy a felek eltespednek, ellustulnak, nem szerveznek programokat, elhanyagolják egymást, és magukat. Aztán évek múlva valamelyikük feleszmél, és azt mondja: de hát én nem ezt a tonnadonnát vettem el/nem ehhez a hordóhoz mentem hozzá!

Addigra általában késő. :P

Egyébként pedig azt gondolom, hogy nem kell ahhoz naponta órákat tornázni és edzőterembe járni, hogy az ember formában maradjon.

2008. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gyerekek mellett tényleg nehezebb ám! Ha egy pasi valóban kiveszi a részét a gyereknevelésből, akkor szinte alig van ideje. Mi pl fél hatkor kelünk, és este tízig van a lefektetési hercehurca (kilenckor fekszenek, aztán még elpakolni, stb). Több gyerek - több embert igényel. És akkor éjszaka felriadnak, bepisi, stb, az ember hullafáradt, tehát sem reggel, sem este nincs igazán ideje mozogni, mert az már az alvás rovására menne...

Persze meg lehet oldani, de higgyétek el, hogy nagyon nehéz! És még a szexet is be kell ütemezni valamikorra:), meg a társasági életet.


Egyébként szerintem a megoldás, ha figyel a kajára, plusz napközben lop időt magának (pl futásra).

2008. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!