Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól tudom, hogy feszes testet...

Jól tudom, hogy feszes testet saját testsúlyos edzéssel és heti 4-5 aerob edzéssel lehet elérni, vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Szóval, megelégeltem azt a testet, amit a tükörben láttam (plusz azt is, hogy évek óta nem voltam strandon ez miatt de ez részletkérdés), és elkezdtem visszaolvasni régebbbi kérdéseket, hogy szép, feszes testet hogy lehet elérni. Néhány baromság után -már bocsánat- rátaláltam arra, hogy a feszes test aerob edzések és súlyzós/saját testsúlyos edzések eredménye. Persze volt, aki cáfolta, úgyhogy úgy döntöttem, megkérdezem, mi az igazság illetve ki mit ért saját testsúlyos edzés alatt.


Helyes étrend nélkül tudom, hogy ez mit sem ér, már lassan fél éve felhagytam a cukros dolgokkal, fehérlisztes termékeket is kerülöm, a csirkemellszalámit pedig Anyukám készíti nekem házi csirkéből, szóval abban nincs semmilyen fölösleges adalékanyag.


2016. jan. 17. 12:15
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
64%
Súlyzóssal is elérheted, sőt, azzal hamarabb lesz jobb eredmény. + étrend és aerob. De kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell, nem 4-5.
2016. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
64%
ja, a 4-5 az aerobra értendő volt. Az okés.
2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobb zsírégető a kardió edzések...után sulyzós edzéssel izmot építesz
2016. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!