Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt milyen diétával/...

1 hónap alatt milyen diétával/+ mozgással lehet lapos hasat + feszes combot és feneket elérni?

Figyelt kérdés
Tehát:egy hónapom van(ezt tűztem ki magamnak).(csütörtök van)jövőhét kedden beiratkozok egy edzőterembe.ezenkívül kocogok és görizek.Most:18/l,165cm,61kg.A hasam szeretném ha laposabb lenne és a fenék/combtájékon feszesebb.Mit csináljak az edzőterembe?Milyen diétát ajánlotok / milyen ételeket fogyasszak / milyeneket ne?

2012. máj. 24. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kb 3 hónap amíg egyáltalán belejössz az edzésbe.

úh az egy hónapos terveidnek annyi.

ezt elkezdheted-

[link]

és ha csinálod,akkor jövő ilyenkorra már lehet vmi formád.

2012. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, de ez nem igazán a kérdésemre a válasz. nem azt kérdeztem hogy mennyi? hanem hogy hogy? ha nem is lesz minden tökéletes egy hónapon belül, elkezdeném ha nem baj ;) ...
2012. máj. 24. 23:55
 3/15 anonim ***** válasza:
pont ezért küldtem az edzéstervet,hogy el tudd kezdeni.
2012. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én pedig pont ezért köszöntem meg :)
2012. máj. 25. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:
szívesen:).
2012. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 *Glissade* ***** válasza:
semmilyennel.
2012. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

kösz, megfogadom;). Am javítom, hátha így jobban megfelel:

MILYEN DIÉTÁVAL/+ MOZGÁSSAL LEHET LAPOS HASAT + FESZES COMBOT ÉS FENEKET ELÉRNI? mivel a mozgásra kaptam választ, vki vmi hasznosat az étkezésről?

2012. máj. 25. 00:18
 8/15 A kérdező kommentje:
Am erre is találtam választ azon a honlapon amit kaptam:) köszi, első válaszoló!
2012. máj. 25. 00:21
 9/15 father*** ***** válasza:
100%

Feherje dus és minimális szenhidratos ételekkel sok mindent elérsz. Vagyis sok fejhérjét kell bevinned a szervezetedbe (testsúlykg ént 3g fehérjét), és kevés szénhidrátott (testsúlykg ént 1,5-2g). Ennyi az egész:)

61kg vagy. Tehát naponta 183g fehérjére és kb 91-122g szénhidrátra van szüksége a testednek h elinduljon a fogyás, zsiregetés. Természetesen testmozgással (sulyzós edzés, aerob), es figyelni kell az alacsony zsirbevitelt is, meg persze a kalóriákat is:). Ilyen egyszerű:)) Probáltam úgy leirni h megértsd (le egyszerűsitettem, pár dolgot kihagytam, ugyse ertened). Ha minden jól megy és szorgalmas vagy, nem kajálsz félre akkor pillanatok alatt eléred a célod. 5-6 hét, és már látszani fog h diétázol.


De szerintem te ezeket nem fogod betartani, és olyat fogsz csinálni h hónapokat fogsz tölteni az edzőterembe, vagy a szabadba futással, mindenféle sz@r kajákkal fogod kinozni magad, leveset fogsz zabálni meg éhezni, és ezek miatt fogsz is fogyni, csak nem ugy ahogy te azt gondoltad. Rosszabul fogsz kinezni mint az elott, és bánni fogod h fogyni akartal.


Szóval neis vágj bele, mert nincs értelme. Diétázni nem az utólsó hónapba kell, h büszkén menj le strandra, vagy akárhova is...

2012. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 father*** ***** válasza:
100%
Ja, és ami a legfontosabb.A te magassagodhoz megfelelő,vagy inkább természetes a súlyod. A legtöbb fiunak nem a vékony 40 kg lányok jonnek be, mint azt sokan gondoljak. Igenis legyen egy kis fogni valo. A baj csak akkor van, amikor mar pocakos vagy, és ha összefutol egy regi ismerossel, az megkerdi h terhes vagy?
2012. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!