Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan zsírégető...

Ismertek olyan zsírégető edzésmódszert, ami egyben ízületkímélő is? A többi lent.

Figyelt kérdés

Lévén 20-25kg felesleg van rajtam, így nem javasolt ugra-burgálni ill. futni. Bár a futást csináltam pár hónapig, de egy idő után megint feljött rám pár kiló s úgy nehezebb volt. Nem egy helyen hallottam, hogy súlyfelesleggel nem a legcélszerűbb futni, mert nem tesz jót az ízületeknek.


A "sima" torna ugyan megizzaszt s megmozgat, de nem érzem elegendőnek. Norbi duci tréningjéből kipróbáltam kettőt, de amellett, hogy irritáló egy kicsit, hogy állandóan beszél és hogy a kamerás nem azt veszi/vette fel amit kéne (Norbika mondja, hogy mit csinálj, de a kamera nem a mozdulatait mutatja), nem elegendő.


Kinek mi vált be és miért?

Esetleg az elért eredményt ill. hogy mennyi idő alatt értétek el, is írjátok meg légyszi!


Ha tudtod, linket is tegyetek be!


Köszi


F34



#ízület #futás #torna #eredmény #fogyás #gyakorlat #zsírégetés #ízületkímélés #ízületkímélő
2016. jan. 17. 10:33
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
Gyors gyaloglás, bicajozás (szobabicaj is jó), ellipszis trénerezés, úszás. De étrend is kell.
2016. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az étrendet vágom. Vszleg elmegyek anyagcsere vizsgálatra, mert nem eszek sokat (barátnőm mondja), sok gyümölcsöt s zöldséget eszel, szénhidrát minimális stb., paleózok.
2016. jan. 17. 10:55
 3/13 Cortez70 ***** válasza:
A sok gyülcs pont nem jó diétában. A gyümölcscukor is szénhidrát egyébként.
2016. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
*sok gyümölcs
2016. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most ezt próbálom:

https://www.youtube.com/watch?v=UOPJhZKa40g


Az ugrálóst kihagyom, benne de így is 6-7 perc után a torkomban ver a szívem.

2016. jan. 17. 11:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Hallottam ezt a gyümölcscukros dolgot, de ugyanakkor meg a gyümölcs tele van rosttal meg vitaminnal.
2016. jan. 17. 11:14
 7/13 Cortez70 ***** válasza:
Csinálhatsz köredzéseket is. Pl guggolás, fekvőtámasz, hasprés, kitörés. És ezeket egymàs utàn. Egy kör után kis pihenő. És mehet 7-8 kör.
2016. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cortez70 ***** válasza:
A zöldség is tele van rosttal és vitaminnal, és nincs benne egy kamion cukor.
2016. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.
2016. jan. 17. 12:29
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2016. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!