Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ma körbefutottam pestet (...

Ha ma körbefutottam pestet ( kb 30 km) akkor ma bármit ehetek? :D

Figyelt kérdés
szoktam nagyobb távokat futni, és most volt kis időm így futottam egy nagyobb kört, közbe nem ettem semmit csak 2x megáltam 2 kis 2 decis dobozos üccsire. Hogyan számoljam ezt bele a napi bevitelbe?
2016. jan. 20. 18:13
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Ennyi futás után nem hinném, hogy gond lenne pár száz kalória, tökmindegy. Meg mi a cél?
2016. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a célom ezzel csak egy kis állóképesség növelés volt, am megy súlyzós edzés rendesen is. a cél az csak annyi hogy ne zsírosodjak annyira tömegelésnél ( úgyis mindig zsírosodok úgyhogy mind1 :D )
2016. jan. 20. 18:54
 3/11 Cortez70 ***** válasza:
A túl nagy kalória plusztól zsírosodsz. Tehát az étrended kellene még variálni. Ha meg lefutod a kalória pluszt, akkor izom sem fog jönni. Szóval nem egyszerű ez.:)
2016. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom, én ezt :D az étrendet már nagyjából kitapasztaltam az évek alatt, de mivel viszonylag sokat mozgok, így az izom se nagyon jön, ha meg nagyon emelek akkor viszont jön zsír is rendesen. Sajnos a sok mozgás meg adott az életvitelemből, szakmámból adódóan.
2016. jan. 20. 19:02
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Okés, de akkor miért futsz ennyit, ha izmosodni szeretnél. Vagy értem hogy jól esik, de akkor meg nem kell várni izmosodást.
2016. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tényleg csak azért mert jól esik :D hát figyelj, csinálom a súlyzós edzést is, gyengébb csak nem leszek, így netán ha fogynék kevésbé fogok izomból, ha meg kcal pluszba vagyok akkor csak megy vmi izomba is. mind a kettőt azért csinálom mert szeretem.
2016. jan. 20. 19:26
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
Értem, hát te tudod. Persze kinek mit jelent az izmos.
2016. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nyilván azt a formát ami pl neked izmosnak számít így sosem érem el, viszont akkor meg az állóképességem esne vissza biztos ( legalábbis tuti nem tudnék így futni) Nyáron meg akarom csinálni az iron man-t az meg nagy tömeggel nem menne. max majd utána feltömegelek rendesen
2016. jan. 20. 19:59
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Igen, így érthető. Sok sikert akkor.:)
2016. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratula! :) Esetleg meg tudnád osztani velem az útvonalat? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2016. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!