Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok Budapesten jó box...

Tudtok Budapesten jó box klubot, ahol jól tanítanak és kevés a barnabőrű?

Figyelt kérdés

Én a Fradiba szerettem volna elmenni,de észrevettem,hogy csak heti 1 edzés van,gondolom az kevés

Tudtok Valami jó helyet ami max olyan 6-7 ezer havonta,jól tanítanak és kevés a barna bőrű?



2016. jan. 21. 13:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elírtam,simán Pestre gondoltam
2016. jan. 21. 13:09
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Mi a bajod Tysonnal???
2016. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aikiboxer ***** válasza:
Mi a bajod Papp Laci bácsival, Kokóval, Kótai Misivel?
2016. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok,hogy értettem,vannak rossz tapasztalataim velük kapcsolatosan,pl tesóm is volt,hogy edzett velük és konkrétan sparringoztak és tesóm megütötte,erre fel edzés után hívta a haverjait és 5-en összeverték tesómsat,mert sparring közben megütötte -_- Én meg nem ezt szeretném,rendesen edzeni szeretnék
2016. jan. 21. 14:56
 5/11 A kérdező kommentje:
A Boxakadémia jó hely?
2016. jan. 21. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire fosol, akkor menj el szinkronúszónak, ott nem lesznek barnabőrűek...
2016. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aikiboxer ***** válasza:

Én értettem, de az a helyzet, hogy a box a szegények és ezen belül a romák sportja. Ifjúsági versenyeken a gyerek úgy világított a fehér bőrével a tömegben, mint a neoncső. Aki boxol, annak ezt a tényt el kell fogadnia.


Ehhez képest persze vannak kiemelkedően szaar helyek -- de a kiemelkedően jó helyeken is több a roma mint a magyar.

2016. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aikiboxer ***** válasza:
Amúgy meg ha a IV kerület megyeri úti stadion nincs neked túl messze, gyere hozzánk, nagyon jó az edző (Patkós János).
2016. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mi a bajod Papp Laci bácsival, Kokóval, Kótai Misivel?"


Ők is romák? Kótairól gondoltam, de Kokóról és Papp Lászlóról nem hittem volna.

Egyébként ne egyedül menj, hanem ketten menjetek edzeni és úgy kisebb az esélye, hogy rád mennek. Esetleg próbálj velük összehaverkodni. Nem mindegyik gyökér.

2016. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen történt miért nem szóltatok az edzőnek ? Már ne ia haragudj, engem egyesek az életben kifejezetten rasszistának tartanak, de ha valaki bántaná azokat a cigányokat akik nálunk edzenek, én megkeresném őket. Nem a cigányokkal van a baj, én amikor a fradiba edzettem/edzek nem tapasztaltam hogy bárki is nem az edzőterembe illő magatartást képviselne a cigányok közül.

Ha ilyen van, szólj az edzőnek. Többet be nem tehetik a lábukat, az tuti.

2016. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!