Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi idősen MMA-t elkezdeni...

Ennyi idősen MMA-t elkezdeni lehet? 22/F

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy egy élettelen/életkedvetelen ember vagyok és nem vagyok megelégedve magammal sem a munkámmal sem a kapcsolatartásokkal. úgy gondoltam, hogy most jót tenne egy kis sport,mert igazából nem nagyon csináltam semmit sem egész életemben.Sőt majdnem semmit. Nem mondom, hogy normális válaszokat várok, mert nem érdemlem meg azért amilyen visszahuzódó depressziós életet éltem/élek. Ha van bármi ötletetek (lehetőleg harcművészeti dolog legyen, De ha lehet az MMA-ról aki tud írjon azt megköszönném.)arról hogy mit csináljak akkor szívesen várom a válaszotokat. Buda felőli oldalon lakom, hogyha tudtok valami jó helyet ahol az alapoktól lehet elkezdeni a dolgokat akkor azt is megírhatjátok. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

2016. jan. 24. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Te tisztában vagy a problémáddal és változtatni akarsz. Ez becsülendő.

Szerintem mindenek előtt nézz le egy boxedzésre. Az mmanak meg kb mindennek egy nagyon jó alapot ad. És ad egyfajta erkölcsi tartást az életben.

2016. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! Már megis beszéltem a barátommal, hogy megyünk boxra. Várom nagyon. Hátha ad egy kis önbecsülést nekem.
2016. jan. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!