Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még hajlékonyabb?

Lehetek még hajlékonyabb?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, másfél éve kezdtem el nyújtani. 5 hónapja hobbi szinten balett-és nyújtásórákra járok, és itthon is az órákon tanult technikákat alkalmazom. Rendszeresen nyújtok (minden 2. napon), néha viszont tartok pár nap (esetleg egy hét) szünetet, mivel eddig mindig a pihentetés után látszott az eredmény. Ám egy ideje (nagyjából 4 hónapja) már nem látok változást. Régebben ennyi idő alatt láthatóan fejlődtem. Olyan, mintha megragadtam volna ezen a szinten: a francia spárga jól megy mindkét lábbal (sőt, októberben még emelvényről is le tudtam nyújtani, ami manapság nem nagyon jön össze), az angol spárgához viszont még mindig hiányzik egy jó húsz centi. Anyu szerint elérkeztem a "határomhoz", és innen már nincs tovább, a tánctanárom szerint viszont a nyújtásban nincsenek határok. Tudom, hogy a tanáromnak kellene hinnem, de mégsem ezt látom magamon. Tanácstalan vagyok, és sajnálom, hogy ennyit írtam, de ha van ötleted, hogy miért akadtam meg, megköszönném a válaszod :)

2016. febr. 1. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

én semmi ertelmeset nem tudok sajnos neked mondani,csak annyit,hogy ne add fel,es hogy ezt a ekerdest talan a tanarodnak kellene feltenned.

+ha nem gond,kerdeznek toled:

csak nyujtassal el lehet erni,hogy hajlekonyabb legy?

2016. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekezni fogok, nem szeretném még feladni :) Persze, a hajlékonysághoz a nyújtás az egyértelmű út, mást nem is igazán kell tenned, csak eléggé mazochistának lenned, hogy belevágj :D Esetleg nem árt mellette erősítened az izmaidat is, aktívabb nyújtásokkal vagy más gyakorlatokkal, így egy idő után szép szálkás izomzatod lesz.
2016. febr. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!