Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Milyen sportot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék belekezdeni valamilyen sportba, de nem igazán tudom, merre nézelődjek.

Nem versenyszerű céljaim vannak, csak valami egészséges testmozgást szeretnék, ami nem untat halálra. Többször belekezdtem már a kondiba, de max. 2 hónap után mindig leül a lelkesedés, mert annyira unalmasnak találom, és olyasmit szeretnék csinálni, ami leköt, jól érzem magam közben. Lényeges viszont, hogy olyasmi legyen, amihez nem kell más embereket is verbuválnom, mert arra nem nagyon van esélyem.

Köszi a válaszokat előre is.


2016. febr. 1. 19:15
 1/1 Szabi.L ***** válasza:
Keress egy edzőt, aki kreatív és minden edzésen mutat valami újat. Nem tudom mit értesz kondi alatt, de a súly emelgetésnél 100x érdekesebb dolgokat is lehet csinálni a teremben. ( trx, jumper, agility létra stb.)
2016. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!