Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kuzdő sportot ajánlanát...

Milyen kuzdő sportot ajánlanátok egy 96kg/175cm embernek?

Figyelt kérdés
3 éve kB abba hagytam a gyúrást kis pocak jött de nem vészes viszont elég alacsony szinten mozog az önbizalmam ezért szeretnm ha normális válaszokat kapnék amúgy Szabolcs megye közelében

2015. aug. 23. 23:57
 1/4 anonim válasza:
Wing Tsun Kung-Fu
2015. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy olyan dolog amit neked kell eldöntened. Mindegyik más. Például egy Judot és egy Kendót össze se lehet hasonlítani, pedig mindkettő japán. Én azt ajánlom hogy nézz körbe hogy mikre van lehetőséged és ásd bele magad hogy melyik mit képvisel és milyen teknikákkal dolgoznak. Én például TaeKwonDo-zok mert odavagyok a látványos magas rúgásokért, de van olyan aki ezt kimondottan hátránynak tartja. Az eszközhasználat is egy fontos szempont amiről megoszlanak a vélemények. Illetve az a kérdés hogy mi lenne a célod vele. Nézz körbe mikre van lehetőséged és nézz utánuk :)

Bármi mellett döntesz sok sikert és kitartást kivánok :)

2015. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ping Pong
2015. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából nincs baj mert ahol élek nem tudsz úgy elmenni egy szórakozó helyre,hogy ne kössenek beléd azért mert mondjuk szőke vagy de ha barna vagy akkor miért nem szőke értitek? De most már az utcákon is eszik az emberek egymást aztán amúgy is az én meglátásom szerint a foci nem férfi sport :D ezért elkell kezdeni nem csak beszélni róla hanem tenni is érte.

Amúgy nagyon köszönöm a 2# válaszolónak a hosszászólását engem igazából lehet k1 érdekelne,gondolom most azt gondoljátok hogy bunkó paraszt egyből k1 ... de igazából nekem nem igazán jön át a japán kúltúra:D meg a mozgások se ,rúgások meg 90+ kg kicsit furcsa lenne:D de viszont nem igazán hiszem,hogy az jó önvédelemre is

2015. aug. 24. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!