Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pesten melyik a legjobb...

Pesten melyik a legjobb tánciskola?

Figyelt kérdés
pl. ehhez hasonló táncot tanítanak [link]

2016. febr. 1. 23:23
 1/5 anonim válasza:
szia :) No Comment Tánciskola!:) legjobb:)
2016. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem a kocsma elég jó tánc parkett főleg ha van benned már löket is:D
2016. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2015 szeptembere óta tanulok a Master Dance tánciskolában. Szeptembertől decemberig Baráz Krisztiánnál a Kezdő csoportban, jelenleg pedig túl vagyok első két középhaladós hónapomon.

Én eredetileg a mozgáskoordinációm fejlesztése érdekében kezdtem el táncolni.

Az eddigi tapasztalataim pozitívak. Nálunk egyáltalán nem tanárfüggő a fejlődésed tempója, mindenki egyformán színvolas koreográfiákat állít össze. A különbséget kizárólag a szint határozza meg. A kezdő csoportban főként a koreográfia pontos visszaadására, míg a középhaladóknak már inkább a magabiztosságra és színpadi jelenlétre koncentrálnak. A haladó csoporttól még messze vagyok, Úgyhogy arról nem tudok érdemben nyilatkozni. Ők nagyon ügyesek. :)

Fontos megjegyeznem, hogy a tánciskola nagy hangsúlyt fektet a közösség fejlesztésére közös programokkal (bulizás, korcsolyázás), családias a hangulat, ahogy a szlogen is hirdeti (MD a második családom).

A fentiek fényében csak ajánlani tudom a Master Dance-t! ^^

2016. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

BLT a legjobb :)

Jó fej tanárok, nagyon jó társaság, jó eredmények hazai és külföldi versenyeken. :)

2016. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia:)

Én már 2 éve a Master Dance tánciskolába járok. Ez a legjobb. ;) Jakab Évivel kezdtem a tánctanulást és rengeteget fejlődtem. Ma már a haladó csoportba járok, szintén Évihez és csak pozitív tapasztalatom van.

2017. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!