Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ashihara karate övvizsga?!

Ashihara karate övvizsga?!

Figyelt kérdés

Milyen az első övvizsga? Miből áll? Van benne bunyó?

Nem igazán tudom mire számítsak...

17/L



2016. febr. 3. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Övvizsgán csak azt kérik tőled, amit már ugy is tudsz, többet nem. Fogd fel, mint egy jó kis edzést. Bunyó van e benne? Google, vagy kérdezd meg az edződet, társaidat. Sima kyo-ba első vizsgán nincs bunyó.
2016. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha hasonlít a shotokan-ra akkor ütéseket, rúgásokat kérnek majd, hogy lássák tudod-e japánul mi-micsoda (mert nálunk volt elméleti tudás is amit kérdeztek), formagyakorlat valószínűleg lesz - tehát kata.

Nem emlékszem már annyira az első vizsgára de ha lenne benne kümite akkor szerintem szabályozott - egyszer az egyik támad, egyszer a másik.

De amúgy jó ötlet ha megnézel videót, az biztosabb.

2016. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek.:)

Ütésekben - rúgásokban, formagyakorlatokban biztos vagyok, csak a bunyót nem tudom.

2016. febr. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!