Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz, hogy nem tudom követni...

Gáz, hogy nem tudom követni az "oktatót"?

Figyelt kérdés

Csoportos sportra járok, bosu edzésre. Olyan nehezen jegyzem meg a gyakorlatokat.Mikor először mentem tökre égő volt, hülyén éreztem magam. Tudtam ugrálni össze-vissza ha valamit nem tudtam, de mikor mondta, hogy csináljuk egyedül, úgy éreztem mindenkinek megy, csak nekem nem. Vannak még hozzám hasonlók, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen..?

20 L


2016. febr. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a bosut. De szerintem nem gáz, ha nem vagy olyan rutinos, mint azok, akik régóta csinálják. Adj időt magadnak!
2016. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabi.L ***** válasza:
Ezért végzek inkább súlyzós edzést. Életemben egyszer voltam ilyen aerobic félén... elég is volt :D
2016. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem egy videót. Az lenne a csoda, ha kezdőként tudnád követni. :D

Én súlyzós edzés mellett még spinningre járok, néha ott is elvesztem a fonalat, de elsőként azt se tudtam, hol vagyok, pedig az nem ennyire össze-vissza.... :D

Most már elég jól megy, pedig még csak öt alkalommal voltam.

2016. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!