Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb hátgyakorlat,...

Melyik a legjobb hátgyakorlat, amibe nem tudok belecsalni bicepsszel?

Figyelt kérdés
Állandóan azt érzem, hogy "bicepszből hátazok", és a hátam jócskán el is maradt a bicepszemhez képest.
2016. febr. 5. 20:31
 1/3 Szabi.L ***** válasza:

Használj gurtnit. Sokat használ, ha nem tudod izolálni a hátad.


Egyébként én nem tudok olyan hát gyakorlatot, aminél ne lenne karhajlítás is, legfeljebb alsó háti részre.

2016. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gurtnis tippet, gyorsan utána is néztem, máshol is ajánlják. Ki fogom próbálni. Már 11 éve edzek, de még nem próbáltam.


Persze, nyilván tartalmaz karhajlítást minden felső hátgyakorlat, de vannak gyakorlatok, amiknél mégis kevésbé érzem, hogy bicepszből dolgoznék. Ilyen például a húzódzkodás. Sőt... egyedül az ilyen.

2016. febr. 5. 21:11
 3/3 Szabi.L ***** válasza:
Hátazásnál az a lényeg, hogy vállövből indítsd a mozgást és a lapockákat zárd össze. És csak ezek után jöjjön a karhajlítás.
2016. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!