Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrásnál mennyiszer "játszhat...

Gyúrásnál mennyiszer "játszható meg az önbizalom növekedés?

Figyelt kérdés
Eddig 2x gyúrtam az elmúlt évekbe, elsőre hosszabb távon jártam le kondizni, elég szépen meg is lett az eredménye, az önbizalmamon is éreztem hogy olyan voltam mintha kicseréltek volna, aztán megszakadt egy időre, leapadt a karom, aztán újra elkezdtem házilag is csináltam, van padom, akkor is visszajött valamennyi izom, viszont az önbizalmat már nem éreztem olyan mértékbe. Ez is olyan hogy egy idő után immunis lesz rá a szervezet ? vagy még többet kell emelni, vannak ilyen készitmények amik elősegítik ? hogy szinten tartsanak
2016. febr. 9. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem a gyúrásból jön. Szerek meg nem kellenek, hanem egyél rendesen és megmarad az izom.
2016. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért, sok helyen olvasni meg hallani h a gyúrástól meg nő az önbizalom azért mert az ember is egyre többször van elfoglalva magával
2016. febr. 10. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Van akinek megnő az önbizalma, hogy hű de kipattintom magam, aztán közbe lehet, hogy izmosan is lepattintanak a nők. Nyilván ha van rajtad izom, akkor ebből kifolyólag jobban fogod magad érezni, főleg azért, mert megbámulnak, stb.

De az önbizalomhoz nem kell szerintem kigyúrni magad, full soványan is lehet valaki magabiztos. Akkor gyúrjál, ha élvezed, ne csak az önbizalom miatt. Ha meg élvezed, jó leszel benne, akkor jobb lehet majd az önbizalmad is. De ha csak kényszeresen csinálod az nem jó. Élvezd és kész.

2016. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem azért csinálom hogy igy meg úgy megbámuljanak, nem is akarok keménykedni, hanem az önbizalom miatt hogy legyen egy tartásom, határozottságom ami előre lendít a nehéz időkön, persze emellett nem baj ha megnéznek mert még az is dob az egész "önértékelésnek. csak azért lenne jó mert tervezek egy változást magamon, és ez mint b terv segítsen
2016. febr. 10. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!