Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bal vállam ropog, edzés...

A bal vállam ropog, edzés után elkezdett keményen fájni es nem tudom mit kezdjek vele. Valaki tud nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hete kezdtem el edzeni. Be szoktam melegíteni, de nem annyira veszem komolyan a bemelegítést. Kb fél éve ropog a vállam.. Eddig nem vettem komolyan ezt a problémát. Most így, hogy fáj is, felkaptam a fejem és tenni akarok ellene. Naponta kb 1,5-2 liter folyadékot fogyasztok el (levessel beleértve).Kérlek titeket mondjak valami megoldás, amivel folytathatnám az edzésemet, nem akarnám az első akadálynál feladni.

2016. febr. 11. 19:54
 1/7 Szabi.L ***** válasza:
Elkopott a vállízületed. Alapos bemelegítés, ízületvédő szedés és kerüld a nagy súlyokat/nyomásokat.
2016. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké.. De akkor mellre és hátra, sőt vállra sem edzhetek?
2016. febr. 11. 20:01
 3/7 anonim válasza:
Én meg elmentem reumatológushoz, szintén ropogó vállakkal, és azt mondta nem porc.
2016. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehetet a probléma? A gyenge váll?
2016. febr. 11. 20:13
 5/7 anonim válasza:
Gőzöm sincs. Ő a rotátor izmot mondta, és gyulladáscsökkentőt adott, de én már nem tudom mit higgyek.
2016. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szabi.L ***** válasza:

Persze egy izom kattog...


Edzeni edzhetsz, csak ahogy már írtam, fokozottan figyelj a bemelegítésre és a nagy súlyokat kerüld el.

2016. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát az orvos csak tudja. Meg aztán mielőtt elkezdtem edzeni, semmit súlyt nem emeltem, mégis kattogott a vállam már az elejétől. Ne mondd h elkopott a porc a semmi, hétköznapi mozgástól.
2016. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!