Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hete kondizok és elkezdett...

Két hete kondizok és elkezdett fájni a bal karom, ki sem tudom nyújtani rendesen, mitől van ez?

Figyelt kérdés
A jobb karomnak semmi baja, de a bal nagyon elkezdett fájni, vállkörzéskor meg sem tudom érinteni a vállam vele! Ugyan ez a helyzet a jobb csuklómmal! Nem tudom behajlítani rendesen mert fáj, a bal csuklómmal semmi baj.

2014. jún. 4. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
heti hányszor mész kondiba? milyen gyakran edzel? és hogyan? ismétlésszámok? gyakorlatok?
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Heti három!

1 nap egyszer!

Legfőképpen súlyemelés!

Kb 4 sorozat 10-15 ismétlés (gyakorlattól függően)

Gyakorlatok: -Hasprés

-Fekvő

-Guggolás súllyal

-Fekve nyomás

-Mellről nyomás

-Kétkezes bicepsz

-Nyakmögül nyomás

-Felhúzás

-Lábujjra állás súllyal

2014. jún. 4. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Melegítesz rendesen? Vállat, csuklót, könyököt stb. Szerintem meghúzódhattak. Mondjuk bicepszezésnél amikor lenn van a súly, túlságosan visszahajlik a kezed könyöknél, mert rosszul csinálod a gyakorlatot, vagy túl nagy súllyal bemelegítés nélkül, és emiatt bedurrant.
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bemelegítés az rendesen meg van arra figyeltem! Szerintem túl nagy súllyal próbáltam bicepszezni kezdésnek!
2014. jún. 4. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még csak most kezdted és előtte nem csináltál semmit, akkor nem kell megfeszülni az elején. Az első pár hónapban dolgozz kisebb súlyokkal, kényelmesen, és arra koncentrálj hogy JÓL csináld a gyakorlatokat. Aztán ha már lenyomtál mondjuk egy 2-3 hónapos kezdő edzéstervet, és megszoktad a mozdulatokat, és pontosan tudod csinálni, na akkor kell nagyobb súlyokra váltani, de akkor is csak fokozatosan emeld.
2014. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első 2-3 hónapban teljes testes edzés kellene, heti 2-3 alkalommal... de a jelenlegi edzéstervedet azt felejtsd el...

olvass sárga kapszula című ebookot, majd ezt a cikksorozatot...

[link]


ilyen marha edzéstervvel meg ne szórakozz, csak kicsinálod magad, ahogy azt a példa is mutatja...

2014. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg odakell figyelni, hogy szabályosan csináld a feladatokat mert attól is fájhat.
2014. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!