Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szokott valaki fogadni fogadói...

Szokott valaki fogadni fogadóirodák oldalán virtuális sportokra? Csak mert azt vettem észre hogy rendesen manipulálva van az egész!

Figyelt kérdés
A lényeg hogy néztem másfél óráig az eredményeket tenisznél . Ez 29 meccs volt és mindíg a kisebb szorzó nyert de ahogy elkezdtem játszani téttel már a 3. meccsnél a nagyobb szorzó jött be. valami törvény nincs erre hogy büntetni lehessen? nem létezik hogy a véletlenszám generátor amikor már elkezd valaki tétben játszani hirtelen ekkorát változik
2016. febr. 12. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Virtuális sport?

Amúgy igen, direkt ott ülnek, és nézik, hogy mikor raksz már végre tétet, hogy jól kibabrálhassanak veled. Nincs jobb dolguk.

2016. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az Unibet nem fizet! Az Unibet Csal,Az Unibet Lop, Az Unibet Hazudik nekem x ft-átutalásomat simán


Pofátlanúl Lenyelte. Sajnos örülök ha ezt megengedik leírni

2017. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!