Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a párnácsk...

Hogyan tüntessem el a párnácskámat a hasamról?

Figyelt kérdés
Már minden létező dolgot megtettem... két hónapja heti 3x megcsinálom Rubint Réka 30perces hasformálóját, diétázom, ha eszek is odafigyelek rá hogy mi is az, egy hónapja nem ettem édességet és igaz h kicsi az a párnácska de a fenébe is, nem akar lapos hasam lenni... mit tehetnék még?
2010. márc. 30. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
ne csináld a fogyasztó sz*rságokat semmit se érnek csokit meg egyél nyugottan csak mértékkel nem hizlal annyira járj el úszni az sokat segít
2010. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Diétácskával! aerob sporttal


[link]

2010. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos úszni nincs lehetőségem... és nekem kifejezetten a hasamon van problémám, a testem egyébként máshol teljesen megfelelő:)
2010. márc. 30. 19:12
 4/12 anonim válasza:
akkor csinálj felüléseket és járj el futni pulóverbe
2010. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
felülést minden héten legalább 3x 50et megcsinálok, még a Réka gyakorlata után. a hasam már nagyon kemény és feszes vagyok mindenhol, de a köldököm alatt akkor is ott egy tenyérnyi puha párna:(
2010. márc. 30. 19:15
 6/12 anonim válasza:
Járj el futni és a hasadnak arra a részére köss mondjuk egy pulóvert hogy jobban kiizzadjon az a terület futás közben. Ezáltal azon a részen jobban fog égni a zsír.
2010. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Biciklizz sokat, mondjuk lejtőn felfelé, és igyál rengeteget. Esetleg próbáltad az Abtronic x2-t? Illetve marad a drasztikus, drága, de - állítólag - végleges megoldás, a zsírleszívás.
2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sokat iszom, Abtronic-ot nem próbáltam, és igen, a sebészkés nagyon fájdalmas:) köszi!!!!!
2010. márc. 30. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ennyi baromság után, írjuk le az igazat...


- Ne hasazz, attól nem fog eltűnni

- Ne köss magadra semmit, attól, hogy jobban izzadsz, csak a víz megy ki a szervezetedből.

- Abtronics meg hasonló bődületes idiótaságok feleslegesek...


Diétázni kell, méghozzá grammra pontosan kiszámolni a testsúlyodnak megfelelően, hogy mennyi fehérjére, szénhidrátra, és zsírra van szükséged ahhoz, hogy a tested a zsírraktárakat elkezdje felhasználni.

Napi 30-50 perc aerob jellegű mozgás (brinta, séta)


Ennyi... leszálkásodni sajnos csak hosszú kitartással és hibátlan étrenddel lehet. Nincs édesség, nincs semmi mű meg sz@r kaja... Csirkemell van roston, meg csirkemell sonka, natúr zabpehely, sok párolt zöldség, zsírmentes túró, ásványvíz... röviden ennyi. Ha mást nem eszel, csak ezeket, és megfelelően kimért adagokban, akkor eltűnik a zsír. Ennyi, csodák nincsenek... nem véletlen, hogy 1000 emberből egy néz ki valahogy... kockás hasa meg korrekt, szálkás izomzata meg végképp nagyon keveseknek.

Amúgy aki belinkelte a bodybuilderes linket, azt érdemes elolvasni! A lap közepe felé kezdődik az "alapismeretek" rész... ami ott van az mind nagyon is igaz. Azt kell követni. Ott az is le van írva, hogy mennyi fehérje, mennyi szénhidrát, mennyi zsír kell egy korrekt diétához...


Személyi edző

2010. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ah.. a te válaszodat vártam. (láttam már több helyen is a válaszaidat)

nagyon-nagyon köszönöm, edző úr:)

2010. márc. 30. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!