Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hamar tudok így fogyni?...

Milyen hamar tudok így fogyni? Illetve 1 hónap alatt kb mennyit?

Figyelt kérdés

szóval 4 napja kezdtem el az étrendem kb ilyen


1 nap megeszek egy almát + sok víz (2 liter minimum)reggel és este szűz teát iszok reggelire eszek 3 kanál zabkását aztán ha nagyon nem bírom vagy éhes vagyok akkor napközben elrágcsálok valami zöldséget/ gyümölcsöt (ami nem nagyon édes) vagy megeszek egy kis rízst (natúron kifőzve) 5 után nem eszek semmit


mozgásban pedig 30-50 perc közötti futás (attól függ hogy bírom de 1 órásra szeretném emelni)

azután 10 perc pihenő és 30-50 perc szoba bicikli (itt néha megállok a felénél nyújtani pihenni sétálni 5 percre)


utána pedig 10-20 perc hasizom gyakorlatok plusz fekvőtámasz (még nem sokat csinálok de 30 nőit plusz 10 férfit próbálom növelni de amikor erőltettem magam nem bírta a kezem/karom és pofára estem szószerint szóval óvatosan növelem :D )


184 cm vagyok és 84 kg

(szerencsére nagyon sok szabadidőm van most szóval ezt szerencsére most tudom kivitelezni ráadásul a szobabiciklizés se olyan unalmas mert közben tudok TV-zni és nagyjából elvonja a figyelmem :D)


szóval ilyen étrend plusz sport mellett 1 hónap alatt mennyit tudok fogyni illetve lehet ilyen testem tőle?

(és kb mennyi idő alatt?)


[link]

[link]


2016. febr. 19. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
egyébként néha eszek főtt tojást is dél körül plusz csirkemellfilét vagy sovány sonkát
2016. febr. 19. 19:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Embertől függ. Utána kell nézned, hogy melyik kategóriában vagy és ott le ír szépen mindent.
2016. febr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!