Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor most milyen testalkatom...

Akkor most milyen testalkatom is van?

Figyelt kérdés

Ectomrph vagy mezomorf?

180cm magas vagyok 60kg és már mindjárt 15 éves.

Olvastam ezekről a testalkat tipusokró és hirtelen nem is tudtam megmondani,hogy melyik vagyok.Nem széles a vállam de nem is kicsi.Úgy olyan átlagos/közepes.A mellem az nem lapos de ezt leszámitva ugy nézek ki szerintem mint egy ectomorph.Mostanába azt vettem magamon észre,hogy hasra tudok hízni.1-2 hétig nagyon sokat ettem és lett egy kis pocakom :"D.

Szóval most így nem tudom melyik re illek legjobban.Hátra és melre pedig elég jól jönnek az izmok pedig csak 2 hónapja edzek.



2016. febr. 20. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek baromságok, nem lehet semmit se ráhúzni egyik emberre sem. Jövőre leszel kb. 70 kiló, utána meg eléred a 80-at, ha eszel normálisan és mellé edzel.
2016. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!