Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, aki nagyon...

Van egy barátnőm, aki nagyon idegesít, de vele járok, különórára edzeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én már nem akarok vele edzeni, idegesítő, és zavar

2016. febr. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen edzesre jarsz? Miert idegesit?


Menj mashova vagy egy masik idosavban levo edzesre.

2016. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ahol lakok csak az az 1 edző tanít. Hát igen ha más időben mennék az jó lenne, csak ugye az az időpont volt a megfelelő. :((
2016. febr. 22. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
azért idegesít mert zavar, és ugy érezem h versenyezni akar, álszenteskedik, hogy milyen béna de azért mindenkinek mutogatja az edzésről a videókat
2016. febr. 22. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hu, hat - bar en no vagyok, de mivel batyam van, hamar megtanultam kirohogni ezeket a jatszmakat. Kimaradtam a csajos "pötsméregetésből" meg ridikul csatakbol :)


Tobb dolog jut eszembe, egyreszt h valszeg fiatal vagy - ne huzd fel magad. Vannak olyanok, akikben dul a versenyszellem, nem kell felvenni.

A masik csajban nem tul sok onbizalom lehet, ezert velemenyezteti a videoit, dehat hadd tegye. Ettol Te nem leszel kevesebb. ;)


Menj at masik idosavban levo edzesre vagy vegyel be leszarom tablettat, az eletben rengeteg ilyennel fogsz meg talalkozni, munkahelyen, suliban, hobbiknal, sportnal.

2016. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy mi zavar. Az őszinteség nem szégyelni való dolog.


Gondolom küzdősport.

2016. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!