Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a NetFit testzsírs...

Szerintetek a NetFit testzsírszázalék mérés minden esetben pontos eredményt ad? Szerintem egyáltalán nem tudja megállapítani hogy a lemért kilóból mennyi a zsír és mennyi az izom mert egyáltalán nincsenek hozzá pontos adatai.

Figyelt kérdés

Saját példámból mondom,12 éves légtornász vagyok nem hiszem hogy fölös kilók lennének rajtam mégis sokkal töb testzsírszázalékot adott a gép annál aki aki hasonló magas és két számmal nagyobb ruhákat hord mint én ráadásul nem sportol.

Nektek mi a véleményetek?



2016. febr. 25. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pontatlan.
2016. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon nem. Nem is ertem hogy lehetseges h vmi random szamokbol kiszamolja a testzsir% ot. Tudom h meglehet merni de ììgy nem adhat pontos erteket, sokszor sztem meg kozelitot se.
2016. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezek a mérlegbe épített testzsírszázalék-mérők a legnagyobb jóindulattal is csak tájékoztató jellegű eredményeket mutatnak, vagyis ha valaki kirívóan sovány vagy kövér, azt meg lehet határozni belőle, de egyébként ha normális alakod van, akkor ne foglalkozz vele.


Egyébként fiú vagy vagy lány, illetve milyen magas, és hány kiló? Illetve a másik emberrel mi a helyzet ilyen szempontból? Valamit kb. mekkora testzsírszázalékot mértek nálatok?

2016. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!