Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az egyáltalán,...

Lehetséges az egyáltalán, hogy ennyit növekedett a testzsírszázalékom 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés

9 hónapja (2014.június vége) megmérték a testzsírszázalékomat, 22% volt. Most sulis keretek között megint megmérték, 34% lett az eredmény.


A régi mérés előtt tesiórákon (heti 2x) futottam, és otthon suliidőben csináltam felüléseket, kéthetente bicikliztem 20 km-t, de a mérés előtt kb. egy hónappal abbahagytam mindet. Sajnos a mozgást nem folytattam huzamosabb időben azóta sem, nem jut rá sok időm, tesiórában (heti1x) futok 1,5 kilométert, ha van rá lehetőségem. De ez csak nem húzhatta le annyira!

Egyébként a 2 súlyom nem változott, a mostani mérésen magasságomnak írtak be egy centivel kevesebbet... 166 centi vagyok és 60 kiló, ha ez fontos lenne. És 18 éves, nyáron még 17 voltam.



2015. márc. 31. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

60kg, ~10% tömeg az 6 kiló, ennyi zsírt simán fel lehet szedni 9 hónap alatt.


De simán lehet rossz a mérés is, vajon ki hitelesítette a módszert?

2015. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak nem változott a testsúlyom, nem tudom, honnan jönne az a hat kiló zsír. :D

Másik tesitanár csinálta, de nem bíztam benne annyira... :D Szerintem újraméretem a mienkkel. :D

2015. márc. 31. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Impedanciás elven működő mérőműszerek gyakorlatilag sz.arok (van amikre jók, nem erre)


Bőr összecsippentés valamivel jobb, csak az meg nem látja a szervi zsírt (viszcerális zsírt).



Viszont mindenki látja magán hogy mennyire zsíros (még ha szerveket nem is), nem igazán értem a mérések valódi lényegét, mire jó a kapott eredmény?

2015. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!